MENU CLOSE

Χειριστής –Χειρίστρια Παραγωγής (Εργοστάσιο Αχαρνές)

Send resume

Η εταιρεία Οικογένεια Στεργίου επεκτείνει την ομάδα της, με νέους εργαζομένους για την παραγωγή προϊόντων αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής.

Περιγραφή θέσης:

  • Χειρισμός και ρύθμιση των μηχανήματων με πλήρη κατανόηση της λειτουργίας τους.
  • Εκτέλεση καθημερινού προγράμματος παραγωγής, καθώς και του πλάνου καθαρισμού.
  • Επιμέλεια σχετικά με τα ζητήματα ποιότητας, υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων.

Προσόντα

  • Απαραίτητο πτυχίο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Επιθυμητή Προϋπηρεσία 1 έτους σε ανάλογη θέση.

Δεξιότητες:

  • Μάθηση και ενθουσιασμό για νέες προκλήσεις και εξέλιξη.
  • Επιμέλεια υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων.
  • Σωστή συνεργασία ως μέλος ομάδας.

Προσφέρεται:

  • Ένταξη στο ομαδικό Ασφαλιστήριο Υγείας της εταιρείας μετά το πρώτο εξάμηνο εργασίας.
  • Συνεχής υποστήριξη και ανάπτυξη.

Send resume

Send your CV

Fill out the form below and we will contact you.

Your message has been sent successfully.
The operation could not be completed.
Enter your first name
Enter your last name
Enter your phone
Invalid phone number
Select the position that you are interested in
Enter your notes

Resume

Attach your CV
CV File is Required
This CV File type is not valid only DOC,DOCX,PDF are supported
Please fill in the reCAPTCHA form
Resume